JAUNŲJŲ PROGRAMIŠIŲ (HAKERIŲ) MOKYKLA

Plačiai paplitus elektroniniams ryšiams, laikmenoms ir kompiuteriams bei mobiliems išmaniesiems įrenginiams, informacinių technologijų saugumas tapo ypač aktualus ir paprastų vartotojų tarpe.
Vis labiau plintantis bendravimas elektroninėje erdvėje, prekių ir paslaugų pirkimas neišeinant iš namų, nuotolinis mokymasis ir žinių įvertinimas, - tai tik kelios iš daugelio sričių kur labai svarbu užtikrinti informacijos ir duomenų saugumą, o atsainumas gali kainuoti labai brangiai.

Šį programa leis besimokantiems patiems pabandyti kaip vykdomi įsibrovimai į įvairias sistemas, praktiškai pasibandyti ir pasirinkti saugius įrankius, leidžiančius apsisaugoti nuo daugelio saugumo spragų.

Mokymų metu susipažinsite su informacijos svarbumo ir saugumo principais, turėsite galimybę išbandyti pagrindinius įsiskverbimo į kompiuterines sistemas žingsnius, išmoksite ne tik šiems žingsniams parinkti tinkamas priemones, bet ir taikyti gautas žinias sistemų saugumo analizei.
Jeigu norite įgyti kibernetinio saugumo žinių, išmokti apsisaugoti ir apsaugoti kitus - kviečiame registruotis į NKKM kompiuterių mokyklos organizuojamus mokymus! 

Užsiėmimų tvarkaraštis