NUOTOLINĖ JAUNŲJŲ PROGRAMUOTOJŲ MOKYKLA

Kviečiame aktyvius, entuziastingus ir užsidegusius mokytojus ir programavimo norinčius išmokti moksleivius į nuotolinius programavimo kursus.
Neformaliojo ugdymo veikla planuojama apimti esmines IT sektoriaus vystymosi kryptis, sudominti mokinius informacinių technologijų kūryba ir kūrybišku jų taikymu, patrauklioje, įkvepiančioje kūrybinėje aplinkoje per žaidimo formą ir priemones, pateikiamas užduotis, panaudojant įvairias ugdymo formas.
Kurso „Nuotolinė jaunųjų programuotojų mokykla“ programa bus realizuojama pirmiausia per neakivaizdinę mokyklą, prieinamą internetu visur, taip pat ir ten, kur šalia nėra tinkamos kvalifikacijos mokytojų. Programa pagrįsta sukauptomis specialistų informatikos ir ugdymo žiniomis bei užduotimis, turi suteikti jiems patrauklią ir lengvai prieinamą išvaizdą, išpopuliarinti tarp mokinių. Atnaujinta programa apjungia tiek teorijos pagrindus, tiek patrauklias, atnaujintas praktines užduotis, apims interaktyvų ir savarankišką darbą, nuotolines konsultacijas (telekonferencijų metu), socialiniais tinklais. Mokytojų vaidmuo – įsijungti į užduočių vertinimą ir pagalbą bei konsultacijos mokiniams, taip pat ir naujų užduočių kūrimą ir programos plėtrą.

Užsiėmimų tvarkaraštis